| hadasan a întrebat:

Daca tot incepe scoala m-am gandit sa-mi iau un ghiozdan simplu si sa-l personalizez. Dati-mi niste idei in afara de insigne vreau ceva mai original primiti fundita

2 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Poti sa iti iei insigne cu diverse modele, personaje animate (depinde de varsta dar si de gusturi), sau cu "smile-uri" (fete din alea zambitoare, intelegi ce vreau sa spun). Sunt cam 4-5 lei o bucata.

| CookieTsang a răspuns:

Pai si eu am facut asta anul trecut deci sunt pe la librarii niste lipiciuri colorate tip pix si faci ce modele vrei pe ghiozdan apoi il lasi sa se usuce... mie mi-a reusit si la toti le placea ghiozdanul meuhee hee