| Suki08 a întrebat:

Buna, pe 4 ianuarie am avut un contact neprotejat cu iubitul meu si eram in perioada fertila, iar el din greseala a ejaculat jumatate in mine, au inceput sa ma doara sanii, si cand m-am dus la toaleta am observat urme de sange pe hartie, foarte putin sange de o culoare mai deschisa, ieri am facut un test de sarcina si azi unul si ambele au iesit negative, e posibil sa fiu insarcinata? Au trecut doar 10 zile de la contactul sexual. Vreau mai multe raspunsuri va rog

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Aștepta să treacă 21 de zile, fa un test de sarcina care îți va spune dacă ești sau nu gravidă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da prosti sunteti, fa futati ca iepurii neprotejat. Din cauza unora ca voi se duce dracu tara asta

| Suki08 explică (pentru anonim_4396):

Ba ce **** mea iti dai asa cu parerea, nici macar nu stii ce varsta am, si comentezi ca prostul, am 21 de Ani si daca raman insarcinata nu regret o sa mi tin copilul, te dai tu repede smecher prost, vai de viitorul tau, din cauza ta se duce ba tara de rapa, judeci fara sa stii vai de tine

| AlexiYa a răspuns:

Poti face inca cateva teste de sarcina. Sa zicem unul la 1 saptamana. Si ai spus ca ai 21 de ani. Ei bine esti matură (adult). Chiar dacă vei face un copil. Ce e rau in asta. Sarcina te face mult mult mai matură iar atunci când se va naște copilul (daca esti gravida) devii deja matură. In plus poti cauta pe internet mai multe răspunsuri la întrebarea ta. Te pup si sper sa faci un copil frumos!

| Suki08 explică (pentru AlexiYa):

Multumesc frumos, esti o scumpa!❤️