| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Poate ma ajutati si pe mine... :-s. Am facut rost de idul unui baiat foarte dragut de la mine din scoala si nu prea stiu ce am putea sa vorbim pe mess. Nu vreau sa-l iau cu chestii de genul te plac si alte d'asteaoh go on. I-am zis ca l-am vazut eu prin curtea scolii si ca am vrut eu sa fac rost de id lui si ca poate vorbim la scoala luni. Nu prea stiu ce sa-i zic, dar imi place mult de el, este super dragut. Nu vreau sa-l iau cu mass-uri idoate, dar nu stiu cum sa ma bag in vorba cu elthinking Am vorbit decat o data. Eu sunt a 9a si el la fel. big grin. Deci ceva idei?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| ioana16 a răspuns:

Hmmm. ce zici de cateva priviri intense, poate ii zambeste o data mai de la distanta si ai putea sa-i faci jucaus cu ochiulbatting eyelashes ar merge. macar stie ca iti este simpatic. poate te baga el in seama big grin messul nu e cel mai bun mijloc de a agata pe cineva thinking parerea mea. sau ai putea sa vb cu un coleg sau o colega sa-l cunosti mai bine. iesiti undeva in grup laughing big grin succes :*

| cal3star a răspuns:

Nu incerca pe messenger ca nu prea merge.
Stiu ca probabil e un pic cam frig afara, dar ar merge sa il intrebi daca merge la un suc, biliard etc. Incearca sa te distrezi cu el, daca vede ca esti distractiva mai mult ca sigur te va vrea

| ELena_1470 a răspuns:

Pai imprieteneste-te cu el si vezi ce fel de persoana este. si dupa aiasmug> cine stie.

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu zic sa iti tai firul de la internet, agatatul nu se realizeaza pe mess, pe mess doar planifici intalnirile (asta daca nu ai credit sa suni), daca tu incepi sa vorbesti cu el pe mess, cand sunteti face to face ce ii mai zici? daca i-ai zis sa vorbiti la scoala, asa sa faceti, daca el nu vrea. asta-i alta problema, dar el stie oricum de ce i-ai dat add.

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Uite am fost in cazul taw imi placea mult de o colega si nu stiam cum sa pun mana pe ea

Mai intai devenititi cei mai bun prieteni (pune-l sa-ti zica problemele lui si la ce e el nedumerit sh dai sfaturi ) dupa aia incearca discutii mai avansatewinking sau i-a cativa colegi pe mess faceti conferinta si pune-i sa provoace prostii din astea cat la % ma placiwinking din astea... si poate ai sanse

P. S nu dau rasp pentru funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey intra pe id:yza_me5 si o sa te ajut cat de mult pot. Ceau. Pupici