| Sebizeu a întrebat:

Poate ma poate ajuta si pe mine cineva... Acum 3 zile m-am indragostit de o fata din clasa de la mine si am vazut in mare ca se uita la mine eu la ea si dupa ce se intampla sa ne uitam unul la altul intoarcem capurile iar azi un coleg mi-a spus ca are iubit deja dar din ce mi-a spus alt prieten semnele ca ma place sunt clare... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NRazvan a răspuns:

Nu-ti face iubita din clasa. E un lucru rau, de ce? Pentru ca o sa stati foarte mult timp impreuna la scoala si o sa ajungeti sa va plictisiti repede unul de celalalt. Plus ca atunci cand o sa va despartiti o sa fiti nevoiti sa va suportati in continuare... O sa fii oarecum obligat sa vezi cum trece peste relatia cu tine si cum isi facealta relatie si asta nu va fi tocmai placut.

| KindKid17 a răspuns (pentru NRazvan):

Ai perfecta dreptate!

2 răspunsuri:
| Yon1470 a răspuns:

Mai intorci odata capurile si te uiti dupa alta fata! Succes!