| SetYourselfFree a întrebat:

Bună.pot rămâne însărcinată dacă am făcut sex neprotejat la început 1 minut și după am folosit prezervativ?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, sunt sanse.

| sierra1 a răspuns:

Sigur că e posibil.

Vorba aia: "puțin gravidă"

| doctorandus a răspuns:

Dap, nicio metoda de contraceptie nu e 100% sigura.

| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e da, foarte posibil.Folositi protectie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat nu o ejaculat inauntru, sansele sunt foarte mici dar nu complet inexistente. Dar nu mi-as face griji in locul tau.

| Robert2526 a răspuns:

Posibilitatea exista, dar depinde de mai multi factori. In principiu nu, dar voi stiti exact ce ati facut

| Genevaaa a răspuns:

Nu, stai linistită. Eu fac asta mereu am facut si de 7 ori fără și nu am avut nimic stai linistita

| Davidafrwjln a răspuns:

Daca in prima jumatate a actului secsoal ai facut neprotej si in a2a parte ai facut cu prezerfativ o sa ramai seminsarcinata.

O sa iasa doar picioarele deci stai linistita ca puta o s o prinzi.