| mihaelabld a întrebat:

Buna...pot rămâne însărcinată dacă am facut sex protejat dar nu și-a dat drumul în mine? Sunt foarte stresata și am fel și fel de ganduri... (Rog seriozitate)

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

Ganduri irationale. Contact protejat, fara accidente, cum sa ramai insarcinata? Stii cum se produce conceptia? Ok. Folosesti o metoda contraceptiva? Ok. Nu ai vreun motiv de ingrijorare atunci

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate.

| mihaelabld explică (pentru Violleta2022):

Multumesc mult pentru răspuns ❤

| mihai69 a răspuns:

Nicio șansă. Încearcă fără protecție, când ești în perioada fertilă. Da' nici atunci nu e ceva garantat.

| mihaelabld explică (pentru mihai69):

Sti care e faza eu am facut si fara protecție și o scoate la timp nu ajunge să ejaculeze în mine si asta e faza tot stau pe ganduri si mie și frica (acum ca am făcut-o cu protecție tot așa am o neliniște dar nu a intrat nimic în vagin sau chesti...

| dullcat a răspuns:

Raspunsul e clar nu.

| Xox0 a răspuns:

Da, faci tripleti

| mihaelabld explică (pentru Xox0):

Foarte amuzant...

| mihaelabld explică:

Țin să mentionez ca am mai făcut-o și neprotejat și nu am rămas însărcinată

| dullcat a răspuns (pentru mihaelabld):

Cand o faceti neprotejat e un risc urias pe care trebuie sa vi-l asumati, daca nu va doriti copii.
Iar metoda retragerii nu este eficienta, de aceea nu trebuie sa va bazati numai pe asta si sa credeti ca e ok sexul neprotejat, fiindca nu e.

https://doareu.com/metoda-retragerii-un-risc-prea-mare/

https://www.planificaneprevazutul.ro/......-sigura-e/

| mihaelabld explică (pentru dullcat):

Multumesc pentru răspuns ❤

| dullcat a răspuns (pentru mihaelabld):

Cu placere.