| blackeyes90 a întrebat:

Prietenul meu e suparat pe mine si vreau sa ma impac cu el. Ce sa ii zic ca sa ne impacam. Nu vreau sa par o disperata. Suntem in aceeasi clasa si nu ne-am bagat in seama vreo cateva zile. Ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| beAuTY_6320 a răspuns:

Cel...mai bine iti zic eu daca ai gresit tu ii dai un sms cu textul"imi pare rau, pentru ce s-a intamplat ink te iubesc si vreau sa ne impacam" iti spun sigur ca va merge, mai ales ca te vede zilnic iti dai seama ca ii vine greu stiind ca nu mai esti langa el...succes!:* fundita:X

4 răspunsuri:
| madasuk a răspuns:

Baga l u prima in seama fa u primul pas si spune-i dp cateva zile ce va intelegety mai bine ca vr sa te impaki cu el... sper ca te-am ajutat

| Giulia_7179 a răspuns:

Spune-i dupa ore ca il astepti in curtea scolii sa zicem sau undeva mai retras. Mergi la el cu o cafeluta sau o tigara lejer cu un mic zambet sa nu pari nu stiu disperata si nerabdatoare. Apoi il intrebi ce s-a intamplat cu noi? si astepti sa-ti raspunda fara sa mai zici ceva. Si mai incolo vezi tu. Ideea ii sa pari calma si un pic ca iti pare rau si ca vrei sa fie ca inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-l prinzi intr-o pauza in particular si sa-i spui ce mult inseamna pentru tine si sa iti ceri scuze fata de el daca iai gresitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o disperata.