| anonim_4396 a întrebat:

Prietenului meu ii place cand port rochite scurte imi zice ca il excita enorm...i-am facut pe plac pana acum mereu. Dupa o vreme mi-a zis ca i-ar placea sa nu port lenjerie am facut si asta, dar cu rochii ceva mai lungi si la o plimbare in parc, nu in oras. Acum mi-a cumparat rochia asta
http://www.lenjerii.com/......imal-print prettyPhoto si tot insista sa o port in club fara lenjerie...nu e vorba ca as fi pudica, dar am probat-o rochia e foarte scurta nu cred ca as putea sa ma aplec sa stau jos sau sa urc trepte fara sa mi se vada minunea. Il iubesc enorm si stiu ca ma iubeste si el pe mine si as vrea sa ii fac pe plac, dar asta cred ca e prea mult. Ziceti-mi si voi fetelor ce parere aveti

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Parerea mea e ca el canta si tu joci,vointa personala nu ai?
Maine,poimaine poate-ti cere sa nu mai porti rochie deloc, o sa-i faci si atunci pe plac?
In orice exista limite, tu le stabilesti, mai ales ca de tine e vorba, nu de el!
Invata sa spui si NU.
Daca ai personalitate.

| Zenithf a răspuns:

Exista barbati normali, barbati gelosi si barbati 'mandri' carora le place sa-si afiseze cuceririle, sa le faca altora in ciuda. Intr-un fel, este bine ca nu-i mai rau, puteai da peste unul gelos, ca nici in hijab nu te lasa sa iesi in strada... da' parca mai bine ar fi fost sa fe unul mai normal, sa nu fii ca un trofeu pentru el?
Oricum, o relatie se bazeaza pe comunicare, intelegere si incredere. Va trebui si el sa inteleaga si el ca ai anumite limite si sa nu-ti ceara sa treci de acestea. Sau tu sa intelegi ca lui ii place sa le faca in ciuda altora si sa-i faci jocul? Daca asta pare sa-l faca fericit, si tu vrei ca el sa fie fericit, dar totusi, care este limita? Limita va trebui sa o stabiliti impreuna.

| micutsa19 a răspuns:

Una e cand te vede doar el si alta cand te vad toti, el te vrea pentru el sa te imparte cu altii? nu stiu de ce mai stai pe ganduri nu o purta e prea exagerata nici pitipoancele de pe centura nu se poarta asa...fii serioasa tu chiar trebuie sa fc tot ce spune el? si chiar de era mai lunga,,, nu stiu eu una nu ma simt bine fara lenjerie intima parca as fi goala,,, deci clar NU o purta 1)daca vrei sa nu te arate lumea cu degetul 2)nu iteleg de ce ii faci atata pe plac daca tu nu te simti bine intr-o relatie trebuie sa depuna „efort" ambele parti nu doar tu

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Parerea mea e sa-i cam dai peste nas.winking

| Azre a răspuns:

Ești fata serioasă sau o landră?
Dacă ești seriosă nu asculta în gura lui. Dacă vrei să fii o landră mergi fără lenjerie intimă pe tine.

| h3r a răspuns:

Dar capul să-l ai pe umeri îi place?
Tocmai te-ai caracterizat, fără să vrei.

| Dariusuu a răspuns:

Tu chiar nu ai limite?

Învață draga mea să spui Nu!

| Cristiann25 a răspuns:

Pai de ce vrea sa nu porti lenjerie in club are de gand sa faceti mai mult decat a dansa?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ti se vada "minunea" laughing rolling on the floor Fa o poza sa vedem si noi minunea whistling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Mi se pare exagerat ceea ce-ţi cere,dacă ţi-ar cere să stai în limbă,tu ai sta?
Chiar iei tot de bun ce spune el?
Învaţă să spui NU, nu te mai lăsa manevrată la orice, nu eşti marioneta lui să facă ce vrea cu tine, clar, impune-te şi tu!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu trebuie sa fii tu..parerea mea e ca daca ar tine la tine te-ar accepta asa cum esti adica el cand s-a indragostit de tine tu eratai exact asa cum vrea acum? daca el iti spune sa sari in cap sari? mi se pare ca exagereaza..si cum sa mergi fara chiloti? hai maa chiar asa?

| Voidwithin a răspuns:

E cam perverslaughing.Zi ca nu vrei sa o porti si gata.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Clar e prea mult, ai spus-o si tu. I-ai tot facut pe plac..nu crezi ca e vremea sa impui si tu cateva limite pe placul tau? Daca tu nu te simti bine sa porti respectiva rochita, spune-i asta. Daca te iubeste asa cum crezi tu, evident te va intelege. Daca nu atunci cred ca ai prea multa incredere in iubirea luihappy

Răspuns utilizator avertizat
| 26Geo a răspuns:

Nu te iubeste! Isi indeplineste fanteziile cu tine, fanteziile sexuale.Trebuia sa iti dai seama pana acum de chestia asta,esti folosita, violata fara sa iti dai seama, deschide ochii aia.Ce baiat ii cumpara rochii iubitelor si apoi le spune sa o poarte fara lenjerie si pe deasupra, asa de scurte? Parerea mea, esti violata fara sa iti dai seama.Ca sa ma exprim mai bine, te trateaza ca pe o c***a! Da-i papucii si cauta altceva mai bun.Bafta

| DaRaspund a răspuns:

Daca nu vrei nu o purta, explica-i ca nu te simti bine si ca daca chiar isi doreste o s-o porti fara lenjerie acasa cand sunteti doar voi doi.

| Etiene a răspuns:

Hai ca o asemenea bleaga n-am pomenit; mai ramane sa mergi pe picioroange ca sa vada (toata lumea, nu?)minunea.

| beautifullie a răspuns:

Prietenul tau e foarte pervers. tu stiu ce are in cap, dar daca te iei dupa el, in curand o sa te puna sa umblii dezbracata pe strada pentru ca il excita pe el. ia gandeste-te daca e ok sau nu

| Love8D a răspuns:

In locul tau as purta lenjerie, dar el sa nu stie.Totusi spune-i nu.Adica,pe bune, cum sa-ti cera asa ceva. Spune-i nu si punct.Infine,asta e parerea mea, tu faci ce vrei.
Succes!

| AndreAndreutzaLoL a răspuns:

Zi ca nu vrei sa o porti fara lenjerie si gata.

| bellakiss12 a răspuns:

Păi dacă te iubește așa cum zici tu o sa te înțeleagă.