| alex21ky a întrebat:

Fetelor ati purtat vreodata o rochie scurta fara lenjerie in club sau in oras cu prietenii?

10 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Nu, mi se pare groaznic. De ce pana mea as face asta? Daca vrei sa nu se vada dunga chilotilor prin rochita scurta si stramta poti alege niste boxeri de dantela, e mult mai safe in cazul unui "accident"... Bleah.

| anss23 a răspuns:

Nu,de ce aş face asta?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenjeria...arata mult prea sexy pe mine ca sa nu o port.
Acum lasand gluma la o parte, nu ar fi nimic sa ma motiveze sa fac asta. Intr-un fel ai si tu dreptatea ta, nu stie nimeni, deci ce conteaza? E wild si unele chiar se pot simti mai increzatoare asa.Dar prefer totusi comoditate si extra safe.

| LaNaibaa a răspuns:

NU!

| VampireBlood a răspuns:

Nu!

| Nixs a răspuns:

Nu..eu cred ca este foarte dezgustator. pupici :*

| alex21ky explică (pentru Nixs):

De ce sa fie "dezgustator"? cat timp arati bine si esti mandra de corpul tau? cand faci baie ti se pare dezgustator? laughing acum o sa imi zici pai da, dar nu fac baie in fantanile arteziene, fac in cada mea. si care e problema ai sti decat tu ca nu porti lenjerie si eventual prietenul tau happy

| Nixs a răspuns (pentru alex21ky):

Nu..doar am raspuns pentru mine, pentru ca eu nu am un corp frumos..bine...nici grasa nu sunt, sunt normala.

| AlliCeAntrax1 a răspuns (pentru alex21ky):

In primul rand, nu as avea curaj sa ma asez nicaieri daca nu as avea lenjerie si as purta fusta scurta. Poate unul prea beat a vomitat pe canapeaua pe care tu iti asezi zburatoarea, ca sa nu zic ca oricum, e scarbos. In al doilea rand, gandeste-te ca cine stie cum ti se face o poza si iti vede toata lumea minunea laughing

| DjRalu a răspuns:

Eu una nu...Si nici nu as purta