| simonammm a întrebat:

Buna priieteni! am si eu o intrebare ce parere aveti daca it faci un priieten pe nett se poate sa fie ceva serios sau de scurta durata? va multumesc mult si astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Temmary a răspuns:

Pai... Din punctul meu de vedere relatiile pe net nu prea au un viitor. Acum, nu stiu, depinde de la caz la caz, dar de cele mai multe ori nu sfarsesc bine aceste relatii. Daca va cunoasteti mai bine si sunteti siguri unii de sentimentele celuilalt, va puteti intalni, daca stati la o distanta accesibila unul de altul... Asta e doar parerea mea, dar sper ca te-am ajutat! :*