| vladutzzz199 a întrebat:

problema mea este acum asta: imi place de o fata, i s-a pus pata pe ea unui baiat foarte bun prieten cu mine, ii place tot unui prieten de-al meu de ea, ea are niste prietene fitoase da nu inseamna ca si eae fitoasa, ei ii place de un baiat care e prieten cu mine din calsa 1 iar lui nu-i place si ma ajuta sa ma comport adecvat, chesti si eu am comport si de acia am nevoie de ajutorul vostru,(daca mreg sfaturile voastre va dau 50 ron, ma jur!)

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, deci lasa-ma sa rad jumate de ora si apoi revinlaughing...
am revenit...hee hee, ce incerci sa ma cumperi, smecherule! Asta e tare faza cu 50 de ron, vezi sa ii trimiti prin postahee hee. IN fine, deci tu incearca sa vb cu ea sa ii spui tot ce simti, sa inveti sa scrii mai corect si apoi sa revii...

| Sice a răspuns:

Frate nu mi-o lua in nume de rau insa daca nu o sa inveti sa scrii si sa te exprimi cum trebuie, nu vreau sa ma gandesc cum stai in alte domenii...In primul rand ca o fata sa fie atrasa de tine cat de putin ai nevoie de un pic de creier, sa arati ca stii ceea ce faci si mai apoi sa ai o igiena corespunzatoare.Bafta!

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Deci promit sa'mi iau liber vreo saptamana ca sa pot descifra sensul cuvintelor tale.laughing
Din ce am inteles iti place de o fata care nu prea iti acorda atentie. Daca vezi ca tot incerci si ei nu'i pasa, e in zadar.
Da'i si tu un tel in seara asta, asa de 8 martie si spune'i sincer cum sta treaba (sper ca oral te exprimi mai bine!)
Cat despre faza cu $$$.rolling on the floor)

Bafta cu fetita! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incepe sa vobesti cu ea nu-i de ajuns ca incerci sa te faci doar dragut in fata ei. o fata se uita la un baiat si la felul cum vobeste si toate astea asa ca incearca sa intri in vorba cu ea

| jane' a răspuns:

Fii tu inasati. Pur si simplu, o fata e cucerita de ceea ce esti cu adevarat, nu de ceea ce vrei tu sa pari. Incearca sa aflii cat mai multe lucruri despre ea, si sa o impresionezi cum stii tu. Vorbeste des cu ea si spune-i ca o crezi frumoasa, draguta, etc big grin. Las-o sa te cunoasca mai ine. La inceput iti sugerez sa vorbiti despre muzica, actori, etc.

bafta!