| IoanaTeodor a întrebat:

Bună. Revin pentru o părere în legătură cu dilema vieții mele, relațiile de cuplu. I-am zis în sfârșit ca îl iubesc, mi-a răspuns cu "ai grija de tine " într-adevar am găsit un moment nepotrivit pentru a i-o spune, pe graba, apăruse o problema. Am vorbit la telefon după pe tema asta și m-a făcut sa înțeleg ca și el o face, dar părea forțat sa o zica în momentul respectiv. Ca tine la mine, ca ii pasa de mine și asa este, nu am mai întâlnit pe nimeni căruia sa ii pese de mine în felul acesta, dar e chestia aia în capul meu, de ce nu o spune, oare îi e teama, sau nu stiu, îl sperii eu intr-un fel. E ciudat oricum, tin în mine de atâta timp și dupa 8 luni de relație am făcut pasul asta. Un sfat va rog sau o părere, mulțumesc.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate e parerea ta personala si nu e asa in realitate

| IoanaTeodor explică (pentru mgtow):

Adica ca nu tine la mine?

| mgtow a răspuns (pentru IoanaTeodor):

Ba da, tu iti faci filme

| Catrice a răspuns:

Una e sa ții la cineva și alta să-l iubește. Vad ca multi nu pricep asta.

| IoanaTeodor explică (pentru Catrice):

A zis ca ar trebui sa observ din fapte ca ma iubeste, a folosit doua termene diferite cu acelasi inteles.

Răspuns utilizator avertizat