| anaa94321 a întrebat:

sa incep.sad. Baiatul de care imi place sta la vreo 20 km departare. cu sora lui ma inteleg binisor. ( asa ne.am cunoscut eu si el... la ziua ei. Ideea e ca i.am spus unei prietene care cu sigurantra nu va spune nimanui dar.

1) nu stiu cumpot sa fac rost de id lui
2. el e cam,, mistocar " daca asta e cuvantul si face niste glume cateodata ramai wow nu iti dai seama daca vb serios sau nu laughing
3) e mai mare cu 2 ani decat mine :O
A si cateva fete spun ca el cica ma place dar o pritena de-a mea l.a intrebat si cica rasp a fost nu :/( acum nici nu stiu ce sa mai cred. deci ma puteti ajuta cu niste raspunsuri la cele 3,, probleme 'laughing

Ms pentru rabdare big grin fundita:X HELP!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ana are mere dar nu are abecedar. Ai facut cateva constatari, nu ai pus nici o intrebare.

| Anneshht a răspuns:

1 ) Incearca sa vb cu sora lui, daca tot zici ca te intelegi bine cu ea. Ii poti cere ei id-ul, presupun ca il stie laughing

2) Daca va placeti reciproc, el nu va face astfel de glume cu tine.

3) Iar daca vei ajunge in stadiul unde presupun ca iti doresti sa fi cu el, nu cred ca va mai fi vreo problema ca este mai mare cu 2 ani ca tine.

Dar este cam greu sa ai o relatie cu un baiat mult mai mare, si la ceva km distanta e tine. Oricum, succes

| MateInfoBLABLA a răspuns:

Daca zici ca te intelegi bine cu sor'sa roag-o pe aia laughing 2.asa sunt toti dar iti zic ca se caca tot pe el daca il ei si tu tot asa daca incearca sa iti faca avansuri si alea uh zici da vrajeli din astea si sa vezi ca se pierde si 100% se indragosteste de tine eu asa am patit. Fi tupeista happybig grin big grin big grin

3.Cel mai bine e sa-l intrebi uh dar fata in fata sa ii vezi reactiabig grin bafta