| anaa94321 a întrebat:

sa incep.sad. Baiatul de care imi place sta la vreo 20 km departare. cu sora lui ma inteleg binisor. ( asa ne.am cunoscut eu si el... la ziua ei. Ideea e ca i.am spus unei prietene care cu sigurantra nu va spune nimanui dar.

1) nu stiu cumpot sa fac rost de id lui

2. el e cam,, mistocar " daca asta e cuvantul si face niste glume cateodata ramai wow nu iti dai seama daca vb serios sau nu laughing

3) e mai mare cu 2 ani decat mine :O

A si cateva fete spun ca el cica ma place dar o pritena de-a mea l.a intrebat si cica rasp a fost nu :/( acum nici nu stiu ce sa mai cred. deci ma puteti ajuta cu niste raspunsuri la cele 3,, probleme 'laughing

Ms pentru rabdare big grin fundita:X HELP!

Răspuns Câştigător
| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Da..Sa stii ca nu o sa te iau cu ar trebui sa-i spui verde in fata...pt ca sigur o sa te emotionezii si nu o sa faci fata dar id-ul il poiti lua de la sorusa...
Raspunsuri la intrebari:

1)Iei id-ul de la sorusa
2)Asta se trateaza cu mistourile...il iei si uh daca el te ia pe tine la mistowinking
3)Pai cu 2 anithinking Cati ani are?

4 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Hmmmthinkingthinking

| Stassy a răspuns:

Cam complicatthinking
Pai poti sa te duci in fata lui si sa'i zici pe fata saaaau te duci la un prieten si'l ceri saaau incepi sa discuti cu el si discutati discutati discutati pana cand terminati si atunci zici ca ti'ar placea sa mai vorbiti si sa-ti deii ID happy