| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna sambata fac 13 ani:X:X:X si dau o petrecere la mine acasa vin 8 copii su nu am idei de jocuri c imi propuneti?

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

In primul rand La multi ani!
apoi facem asa: adevar sau provocare nu strica niciodata, cartile de joc nu sunt scumpe, daca este zapada o puneti de o bataie ...vedeti voi tongue

12 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Concurs de dans, telefonul fara fir, mime, concurs de coafura, cea mai frumoasa tinuta,. Un joc foarte simpatic, nu-i stiu numele,(e foarte nostim), cine, cu cine, cand unde, cum.Il stii?

| elasexygagica a răspuns:

Fantanita

| DEBrown a răspuns:

Sex in grup :X

| Maddu a răspuns:

Jocul cu invartitul sticlei e foarte tare si mai ales daca inviti si un admirator sau unul de care iti place.adevar sau provocare.Carti pe porunci.Atunci pe moment poate o sa va vina si alte idei. oricum La multi ani!

| kidboo a răspuns:

Twister.adev&prov.jocul cu sticla. daca ai tai o intind de pe aksa. ceva pe dezbracate'lea...jos textilalaughing. e gasesti u

| Aidan a răspuns:

Sambata e si ziua mea
Jucati-va dea mama si dea tata

| alexy a răspuns:

Adevar si provocare, remi, puteti juca carti, iesiti si va plimbati, poti sa ii si intrebi, asa va veti juca ceva ce va place tuturor. Poate ca nu te-am prea ajutat dar vreau sa iti spun La multi ani!

| NAdrian a răspuns:

Adevar&provocare

| NAdrian a răspuns:

Sau va puteti juca numara pana la 8 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai leagai la ochi si da-le cu un topor in capwinking