| Pisi126 a întrebat:

Dau petrecere sambata la McDonald's cu vreo 10 prieteni si as vrea sa imi propuneti niste jocuri.

6 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

11? Ă.Ce zici de. thinking Flori fete sau băieţi? Adevăr sau provocare. Alergatea. thinking

| kameleonic a răspuns:

Depinde cati ani ai tu si invitatii si la ce McDonald's te duci. Daca esti mic, unele au locuri special amenajate pentru copii(cu topogane, cosuri de baschet, etc)

| Emmanuellaa a răspuns:

Pai, ar fi un joc super, adica fiecare persoana isi ia un partener/partenera de joc si ies in fata tuturor si se uita atent unul la altul, apoi se intorc, au cateva secunde sa modifice ceva la imbracaminte/incaltaminte astfel in cat celalalt sa nu chiceasca, iar cel care nu chiceste 3 modificari pierde. funda?