| AmericanHistoryX a întrebat:

scuzati categoria :d
dar vreau sa intreb, daca stie cineva, cum trebuie sa procedez sa imi vopsesc bicicleta? spray, grund, lac? cum se dau straturile? si de unde se pot procura materialele?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Iti lipseste smirghel superfin. Odata smirgheluita bine bicicleta o desengrasezi bine cu desengrasant apoi aplici capa protectoara anticoroziune E-mail e de culoare gri, smirgheluiesti din nou pana o finisezi bine iar desengrasezi si apoi aplici vopseaua. Instructiunile de aplicare vin pe spray uitate pe spate si vezi. Se gasesc la magazinul de vopsele.

1 răspuns:
| sandulachedragos a răspuns:

Incearca o parere la service. ei sunt profesionisti. sau la vopsitorii.