| andrei_9573 a întrebat:

Buna scuze categoria cine imi da un cont webkinz plz ca parintii n-au bani sa-mi ia alocatia imi este pe card au dastul de mari imprumutiile la banca crying crying cryingau mai multe imprumutari la banca) dau funda la contul care merge cod/cont nu conteaza trimitetil la adresa aceasta daca vrea cineva sa-mi dea andrei_roman565@yahoo.com

1 răspuns:
| Cristinik_7554 a răspuns:

Am auzit de la vara mea ca e misto si ala de proba dk vr unul de proba iti fc eu unul imi lasi un msg