| boomoom a întrebat:

se apropie ziua prietenului meu si nu stiu ce cadou as putea sa-i iau.adica am idei dar as vrea ceva special si ingenios care sa il impresioneze*nu un porshe sau platina*hee hee, ceva care sa ii ramana ca amintire.help plizzbatting eyelashes promit fundita

Răspuns Câştigător
| Alina_9354 a răspuns:

Un ceas ar fi un cadou superb:X Dar daca vrei sa-i oferi ceva care sa-i aduca aminte mereu de voi doi ii poti comanda o perna, un ursulet cu poza voastra si cu un mesaj personalizat:X Fundita?big grin

4 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Iti iei tu o lenjerie suuuper sexy si faceti dragoste nebuna. Iti spun eu ca nu o sa uite; si nu, nu spun asta la mistowinking

| Missdaydreaming a răspuns:

Gasesti in librarii carticelele acelea mici din colectia "Carti in dar". Sunt pentru prieteni, iubiti, soti etc etc... eu am luat pentru BF "Celei mai bune prietene" si "Iti multumesc pentru bunatate" si sora-mii "Iubitei mele surori". Chiar daca prietenului tau nu-i place sa citeask, citatele din carticica il vor impresiona [citeste-le si tu inainte sa i-o dai si scrie-i si o dedicatie pe prima pag]. Daca nu-ti place ideea pentru prietenul tau, pune-o in practica macar pentru parinti sau o prietene. se merita!

| Roxanaaaa a răspuns:

Buna, ofera-i o parna in forma de inimioara, sau o perna cu voi doi, incearca sa faci un album cu voi.nu sh chestii din astea ca amintire. Succes

| Simonellu007 a răspuns:

Pai ai putea sai personalizezi ceva.gen: tricou.cana.perina.etc:d