| zSchizophrenic a întrebat:

Se merita sa fiu intr-o relatie cu cel mai bun prieten al meu? Desi ne placem reciproc si amandoi vrem asta sad.

Răspuns Câştigător
| Lumeaîn3D a răspuns:

Desigur. Dacă vă înţelegeţi bine şi vă placeţi foarte mult, există mari şanse să aveţi o relaţie de lungă durată. În plus, prieteniii îşi cunosc cel mai bine defectele şi calităţile, iar asta este un plus în a avea o relaţie armonioasă cu el. Nu pierdeţi timpul şi spuneţi-vă unui altuia ce simţiţi şi ce vreţi cu adevărat. Mult Succes! happy

7 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Deja nu va mai puteti numi prietenii,deodata ce va placeti reciproc.
Relatiile la care te astepti cel mai putin,si care crezi ca nu vor dura,de fapt sunt cele mai frumoase.
Eu zic ca merita sa incercati,atatat timp cat sentimentul e reciproc.
Iar de modul in care va decurge relatia, doar de voi depinde!
Chiar de ve-ti ajunge impreuna, sau nu, va veti indeparta, pentru ca va placeti si n-o sa acceptati sa va amagiti.
Succes orice ai alege!

| Azµre a răspuns:

Păi ce treaba are faptul că sunteți buni prieteni?
Pune mâna și încearcă că n-ai ce pierde!

| Danysan a răspuns:

Relatiile intr-e doi fosti cei mai buni prieteni sunt considerate printr-e cele mai rezistente relatii care pot fi -Practic te cunosti maxim cu respectivu /a asa ca -e recomandat! Eu iti spun sa nu treceti peste asta -adica imi doresc sa fiti Impreuna-am eu motivle mele-cel putin mie nu mi -s-a dat Sansa asta -deoarece cea mai buna prietena a mea avea alte ganduri...

| Cristiann25 a răspuns:

Nu mai asteptati, traiti clipa! Dupa ce ca viata e asa scurta mai stam sa ne mai punem si intrebari? Cand vad atatia oameni cat sufera etc dar nu trebuie sa uitam niciodata ca avem o singura viata si trebuie sa ne distram! Daca e mai timid fa tu primul pas! Succes, iubiti-va mult!

| shadow222 a răspuns:

86.104.211.110:27015 haideti pe server asta de cs se dau admine hostat 32 slot mod clasic

| justHISgirl a răspuns:

Orice in viata are un sfarsit logic. daca a aparut o atractie intre doi oameni, peste ceva timp oricum se va intampla ce are sa se intample...
ramane sa vezi ce are o valoare mai mare:
1.prietenia care nu va mai fi ca inainte
2.relatia de la care nu stii la ce sa te astepti
in orice caz traim o singura viata, cine nu risca nici nu castiga.Bafta

| AeerdnaU a răspuns:

Da si nu, daca relatia se strica voi nu o sa va mai intelegeti asa de binehappy dar daca iubirea este mare puteti avea o relatie de lunga durata, voi puteti decide astawinking