| carollina a întrebat:

se poate sa fiu insarcinata daca aveam lichid preejaculator pe mana apoi am atins chilotul cand l-am pus pe mine, se poate sa fi alunecat vreun spermatozid din lichidul seminal? (mana era uscata totusi) penetrarea a fost cu prezervativ si nu s-a spart! pot fi insarcinata?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cucu a răspuns:

Depinde de cat de bun innotator era spermatozoidul alawinking

| scumpikkk a răspuns:

Helouuu...de igiena ai auzit? Stii ca dupa fiecare partida de sex se face baie, se schimba chilotelul etc, nu nu poti ramane gravida

| carmi_6480 a răspuns:

Nu, nu ai nici o sansa, da-i incolo si de spermatozoizi ca nu-s chiar asa de fortosi.

| adryano05 a răspuns:

Salut!
Probabilitatea ca tu sa fi ramas insarcinata este de 0, 00000000000000000001 % happy