| Sara2 a întrebat:

se poate sa fiu insarcinata daca aveam lichid preejaculator pe mana apoi am atins chilotul cand l-am pus pe mine in zona unde sta vaginul, se poate sa fi alunecat vreun spermatozid din lichidul seminal? (mana era uscata totusi) penetrarea a fost cu prezervativ si nu s-a spart! pot fi insarcinata?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil nu, in masura in care nici prezervativul nu-i 100% sigur. Dar tu de reguli de igiena ai auzit? Ca de exemplu sa te speli pe maini, sa porti chilotii o singura data...

| Barajag a răspuns:

De ce ai mai pus chilotul inapoi pe tine daca te ai atins? Puteai frumusel sa te duci la baie sa te speli pe maini. Dar totusi tu ai facut sex si dupa nu te ai spalat, cum vine asta?

| hamsterx a răspuns:

Nu happy poti sta linistita

| asko a răspuns:

Cam mici sansele, foarte mici