| Kleb a întrebat:

Am 17 ani sunt baiat si nu am avut niciodata o iubita, daca va vine sa credeti n-am imbratisat niciodata o fata, in fine...Am discutat cu o fata pe Instagram ea este la aproximativ 15km de mine si stabilisem sa ne intalnim maine. Problema e ca am emotii mari, parca imi vine sa anulez intalnirea, dar daca continui asa nu o sa trec niciodata peste timiditatea fata de fete...Imi este teama ca ma va respinge din cauza ca am multe defecte fizice, cum ar fi acnee, sunt scund, slab, ma rog si foarte timid nici nu stiu despre ce o sa vorbim la intalnire. Am nevoie de ceva sfaturi va rog mult, o seara frumoasa!

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Uite sfatul: treci peste. Sigur respingerea din partea unei fete duce la mai multa timiditate si neincredere in fortele proprii, dar d-asta barbatii sunt simbolul curajului pentru ca trecem peste. Femeile aleg, barbatii incearca, asa e normal. Daca anulezi, pierzi fara sa joci. N-ai altceva decat sa-ti arati fata plina de cosuri, dupa ramane la atitudinea ei, tu ti-ai facut datoria. Treci peste!

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E experiență orice ar fi. și dacă te refuză ce se întâmplă? crapă pământu? dispar fetele? dacă ești băiat deștept reușești să-ți găsești singur greșelile și să nu le mai repeți după

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa te preocupe scoala nu fetele, cînd ai fi vrut sa ai iubită la 10 ani? Ai tot timpul după 20 de ani sa i ti faci iubite, mai întîi trebuie sa faci o scoală sa ai o meserie sa aduci un ban in casa, ca fata aia nu stă cu tine daca nu ai cu ce sa o întretii, sexul este trecator nu traiesti o viață din sex, din lipsa banilor ies scandaluri mari, o fată are pretentii sa o plimbi sa i cumperi haine pantofi genți cosmetice, cu ce daca nu ai, daca crezi ca te descurci financiar fara ajutorul parintilor, din banii tai, atunci fa ti iubită ca altceva nu aveti in cap la 17 ani decît sex.

| Kleb explică (pentru CristiDinBucuresti):

Parerea mea e ca nu ar trebui sa mai judecati inainte sa cunoasteti situatia...In primul rand stau bine financiar, nu va faceti griji. Iar in al doilea rand, de unde pana unde ati inteles ca vreau sa cunosc fata asta doar pentru sex? V-ati gandit ca poate pur si simplu imi doresc o simpla relatie nu o aventura? Va multumesc pentru sfaturi, dar nu prea m-au ajutat. O seara frumoasa va doresc

| alexalx1234 a răspuns:

Du-te frate așa cum ești și vezi cum reacționează. Să ne spui cum a fost

| Kleb explică (pentru alexalx1234):

A fost super, chiar nu ma asteptam, sunt foarte emotiv si pesimist...Multumesc frumos seara frumoasa!

| alexalx1234 a răspuns (pentru Kleb):

Cum ai gasit subiecte de discutie?

| Kleb explică (pentru alexalx1234):

Spre surprinderea mea nu a fost deloc greu, totul a venit de la sine nu m-am chinuit prea mult...Ce e drept e ca si ea vorbea destul de mult, nu a trebuit sa gasesc doar eu subiecte laughing

| alexalx1234 a răspuns (pentru Kleb):

Cat noroc ai putut avea...

| Adry05 a răspuns (pentru Kleb):

Da? a mers bine? mai ieșiți? Ma bucur să citești vești bune, vezi, data viitoare să nu-ți mai faci atâtea griji că nu e așa greu big grin

| Kleb explică (pentru alexalx1234):

Exact nici eu nu ma asteptam laughing

| Kleb explică (pentru Adry05):

Da, mai iesim. Multumesc frumoss!

| UnDiavol a răspuns:

Stai liniștita ai sa Reușești crede-ma ai sa vezi o sa Reușești stai calm mergi acolo prezintete și Aia e nu ai de ce să-ți faci griji este normla sa ai emoții stai liniștita ai sa Reușești

| ion326 a răspuns:

Du-te pana la urma nu pierzi nimic, vă chiar mai câștigi niște experienta cu fetele.