| Minionuu a întrebat:

seara! Am o nemultumire. si anume, marimea. As vrea sa o am mai mare, dar fara produse! daca stiti vreun exercitiu?!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu există.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea penisului este mostenita genetic si din pacate nu poate fi modificata prin nicio metoda, toate incercarile au dat gres. Deoarece pana in prezent stiinta medicala nu a reusit sa puna la punct o metoda care sa fie cu adevarat eficienta, barbatii apeleaza la perversiuni si fantezii sexuale. Pentru a satisface o femeie, in afara de penis se folosesc atat degetele cat si buzele si mai ales limba. Antreneaza-te in vederea folosirii acestora deoarece procedand astfel, probabilitatea sa apara rezultatele asteptate sunt mai mari si mai sigure. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

„... As vrea sa o am mai mare, dar fara produse!" sau bonuri de masă. E vorba despre LEAFĂ aici, nu-i așa? Da, și eu aș vrea s-o am mai mare.winking
Pentru alte variante, folosește o lupă.

| WaterDrop a răspuns:

Am auzit ca daca iti maresti mintea fara produse, nu`ti va mai pasa de cealalta problema.Ori asta, ori o legi de o caramida si ii dai drumul pe geam.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Atârnă o greutate si stai cu ea atârnată toată ziua.
In câți va ani, vei avea câți va centimetri in plus, dacă faci asta în fiecare zi.