| Ioanaaal a întrebat:

Am si eu intrebare, am fost intr-o seara la o petrecere iar prietenul meu cel mai bun m-a sarutat insa eu l-am refuzat, oare incerca asta daca nu era atras de mine? Adica un baiat saruta o fata de care nu e atras?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Voi fetelor aveti un mecanism cognitiv tare confuz, iti raspund cu o intrebare tu l-ai saruta pe tipul asta din poza de jos?
http://i1.wp.com/......ai-rar.jpg
sti ce cred eu? iti pare rau ca l-a refuzat te va macina maxim starea asta

| SkyPilot a răspuns:

Da, o saruta si spera sa se si culce cu ea. Noi, baietii, vrem sa avem un "palmares" cat mai bogat.

| Lawliet14 a răspuns:

Pai daca nu era rupt de betie, inseamna ca el chiar te place foarte mult.

| badearazvan a răspuns:

Daca era beat da sau daca nu bause nimic poate simte ceva pentru tine si acum s-a gandit ca era momentul perfect ca sa iti spuna

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru badearazvan):

Ba frate serios, nu trebuie sa fi beat, daca fatuca e buna rau si ai chef si vrei sa o saruti, o saruti fie beat fie nebeat

| badearazvan a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Da aici ai dreptate, stiu cum e laughing

| prs0396 a răspuns:

Da, chiar te place. si eu am o prietena foarte buna, am incercat s-o sarut, insa ea nu m-a lasat spunandu-mi ca nu-mi poate impartasi sentimentele ce i le port. asta m-a ranit complet. asa ca ai grija cu el, nu l rani