| Caddy1010 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor, iubita mea mi-a zis sa scriu pe o foaie ce imi doresc, ce cadouri imi doresc, eu vreau sa scriu ca imi doresc sa fie langa mine, sa ma iubeasca, un mesaj de genul asta, dar nu stiu cum sa il compun, ma ajuta cineva? poate stiti voi un mesaj de genul asta. multumesc, cine ma ajuta are funda

Răspuns Câştigător
| XyYx a răspuns:

Pai ii poti spune asa: iubita, tu esti tot ceea ce imi doresc, cand sunt cu tine nu mai am nevoie de nimic, am nevoie decat de tine si de iubirea ta. Tu esti raza de soare ce imi incalzeste sufletelul si imi da putere sa iubesc cu toata fiinta mea. Tot ceea ce imi doresc de la viata, pe langa sanatate, este sa fi cu mine tot timpul sa ne iubim mult si nimeni si nimic sa nu ne desparta. Te ador si chiar nu imi trebuie nimic daca te am pe tinehappy.

Sper ca te-am ajutat. Am scris asta din suflet, gandindu-ma la iubitul meu. Bafta!happy

9 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Frate nu vreau sa compun eu dar jur ai o idee geniala si o s.o lasi masca... deci nici sa nu te gandesti sa o lasi moarta cu ideea astawinking bafta

| Azre a răspuns:

Spune așa:
Dacă ar fi să mi se îndeplinească o dorință, mi-aș dori să mă transform într-o oglindă. Te întrebi de ce?! Astfel aș putea să te privesc de fiecare dată când te vei uita în ea. Să îți vâd ochii aceea mari ( sau mici depinde de prietena ta cum arată, sau culoarea ochilor depinde ce vrei tu), buzele apetisante, chipul tău angelic...să-ți văd sufletul prin ea...cu riscul de a mă sparge.

| Azre a răspuns:

Ps: Nu prea am inspirație la ora asta.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Scrie aşa: ''La miezul nopţii mai căzu o stea. Erai chiar tu, dragostea mea.''
Pe curând!

| Keith a răspuns:

Ii poti spune asa:Iubita mea eu sunt cu tine pentru ca te iubesc, nu ma intereseaza bunurile materiale, tot ce vreau de la tine este sa fii alaturi de mine, sa ma iubesti asa cum sunt si sa nu ma ranesti niciodata.Bafta!

| Against a răspuns:

Stiu ca te asteptai la altfel de lista, dar nu iti pot oferi asta...in schimb iti ofer lista, cu ceea ce mi-a idat deja si vreau sa imi oferi in continuare: sa ai incredere in mine, sa ma lasi sa fiu alaturi de tine mereu, sa fii vesela sa ma iubesti....si ce mai vrei tu.

| ktlina a răspuns:

Pai este iubita ta. Mesajul trebuie sa iti apartina tie si sa te caracterizeze. Crezi ca va fi la fel de frumos daca til compunem noi? eu zic ca se gandesti si sa iti deschizi inima si o sa reusesti sa ii scrii ceva frumos. oricum chiar daca nu e cea mai frumoasa scrisoare eu tot cred ca ii va placea pentru ca o iubesti!

| AlynaDulcika a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa ii scrii ceva gandit de alt cineva..trebuie sa ii scrii ce crede inima ta despre ea. Sper ca te-am ajutat

| MaiaMv a răspuns:

Ai incredere in tine! Fetele apreciaza mai mult ceva facut 'de mana' decat o fraza tipica folosita de toti. Daca o mai spui si din inima, o dai pe spate! In plus, micile stangacii din dragoste ale baietilor sunt adorabile pentru orice fata, chiar daca nu recunoaste. Succeshappy