| deyu1998 a întrebat:

Am si eu o problema...Nu prea stiu cum sa ma exprim dar o sa incerc in asa fel incaat sa intelegeti. Deci :

Mie imi place de un baiat din clasa.Si mereu cand este el prin preajma sunt timida. si la sport de exemplu cand stiu ca e el. ma simt de parca ar fi un publik intreg care se uita numai la mine si gand nu e ma simt libera, bine, fac ce imi trece prin minte. thinking

Cum as putea sa numai fiu asa de timida cand este el prin preajma?
Funda!

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Sa vorbesti cu el! E mult pana intri in vorba si il cunosti ma ibine dupa scapi de timididate (cel putin o parte din ea)

| ynna93 a răspuns:

Pai daca`l placi si vezi ca si el se uita la tine.dece nu incerci sa intri in vorba cu el?

| Agentulx a răspuns:

Asa se intampla ...Nu e nimic iesit din comun incearca sa fi cat poti tu de naturala, gandeste-te ca e doar un baiat ca oricare altu si vei reusi.

| Sytu_1275 a răspuns:

O singura solutie du-te vb cu el ai sa rami cu teama asta toata viata