| adinami a întrebat:

Buna seara,
As avea nevoie sa ma ajutati sa imi dau seama ce simt fata de un amic. Baiatul ma place. Nu mi-a spus-o, dar este evident.
Simt ceva pentru el dar nu imi dau seama exact ce. Mi se face dor de el, daca nu il vad o zi-doua, ma simt foarte bine alaturi de el. Ne potrivim din punct de vedere al caracterului. Zambesc cand ma gandesc la el, numai ca nu simt acei fluturasi in stomac.
N-as vrea sa-l pierd ca prieten.
Ce credeti, ar putea fin ceva mai mult intre noi decat o simpla prietenie?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ca prieten il vei pierde cu siguranta. Nu o sa stea pe langa tine fara nici un beneficiu.

Incearca sa il tii ca si iubit.

| aLexyKuu a răspuns:

Sunt sanse, daca si tu il placi pe el happy
Fa-ti curaj, vorbeste cu el si poate raspunsul va fi 'da' happy