| CopilHoinar a întrebat:

Salut , TPU! Nu stiu ce se intampla. ma gandesc mereu la un anumit baiat . Nu stiu daca m-am indragostit , dar ma gandesc la el. Cand vorbeste cu mine , ma inrosesc la fata . Sunt o fire timida .Mereu ma face sa rad . ma simt bine cu el . Si simt acei " fluturasi in stomac " .

Credeti ca ar trebui sa ii spun ? Daca da , sfaturi va rog !

Răspuns Câştigător
| pallsNk09 a răspuns:

Eu zic, ca sinceritatea e cea mai buna alegere in cazul tau. Dar nu ii spune asa oarecum, il inviti sa mergeti la o plimbare prin parc, printr-un loc mai retras. La inceput ocoleste subiectul dar dupa spune-i direct ce simti fata de el, si de starea care o ai cand esti alaturi / in preajma lui. Din moment ce te face sa razi si astea, eu zic ca si el te place putin alt fel nu ar mai face asa. Vei primul un raspuns garantat. Bafta! muuulta Bafta. funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda aceeasi problema ca a mea da la mine e fata si eu is baiat