| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.Cum imi dau seama daca imi place un baiat... Mi-au mai placut baieti dar nu stiu cum sa va explic.Cu asta e >altfel Nu simt acei "fluturasi " in stomac, dar totusi ma gandesc la el...

Răspuns Câştigător
| LiviuAlan a răspuns:

Pai gandeste asa:te gandesti la el, iti pasa de el, te simti fericita pe langa el.(ps:nu mai iti apar acei fluturasi in stomac fiindca nu mai ai emotii asa de mari. poate fiindca ai mai placut pe altii sau fiindca il placi de ceva vreme sau respectiv sunteti prieteni foarte buni)Mai bine e sa ii spui ce simti si sa vezi atunci ce zice.Atunci vei avea cu adevarat fluturasi in stomac daca il placi!

1 răspuns:
| pepy63 a răspuns:

Tot aud de acei fluturasi in stomac nu stiou cum sunt aceea, dar atunci cand ma gandesc la cineva tot timpul stiu ca il vreau si asta e iubire.succes