| denydenysa a întrebat:

Azi s-a intamplat ceva ciudat. Veau sa imi spuneti parerea voastra. : Astazi cand mergeam la aqualand cu o prietena am spus sa trecem strada unde era marcaj ca dupa aceea sa nu stam dupa masini si cand am ajuns pe partea cealalta am vazut o fetita sau un baiat. Nu stiu ce era. Eu spun ca era baiat, dar prietena mea nu e de aceias parere. In fine. Ea ne tot spunea : Hai, haideti sa vedeti cum ma tai! Prietena mea s-a speriat si a fugit trecand strada si urland. pe moment am simtit ceva ciudat. Noi am continuat sa mergem si cand am ajuns mai incolo cu vreo 20 m am trecut strada si ne-am uitat in spate sa vedem daca mai e acea fata sau baiat [ce era ]. In spate am vazut-o pe fata aceea intr-o umbra neagra. Am vazut ca fata acea se indrepta spre noi si i-am spus la prietena mea sa grabeasca pasul. Am grabit pasul si prietena mea s-a uitat is spate si a vazut ca fata aceea a inceput sa fuga dupa noi. noi am inceput sa fugim si apoi cred ca ne-a pierdut urma. Spuneti-mi parerea voastra. Va rog! Am fost tare speriata. Scuzati categoia, dar este cea mai discutata.

Răspuns Câştigător
| Alexandra8426 a răspuns:

Parerea mea sincera este ca era posedata. Eu personal am mai vazut copii de genul acesta.

| secretword a răspuns (pentru Alexandra8426):

Am vrut sa zic "spre seara sau ziua" scuze happy

| secretword a răspuns (pentru secretword):

Am vrut sa adaug la raspunsul meu si am dat pe numele tau sincer scuze Alexandra8426.

24 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asta-i film sau realitate? pentru ca mi greu sa cred asa ceva

| Alexakos a răspuns:

O intrebare (serios) in ce oras s-a intamplat asta?

| denydenysa explică (pentru Alexakos):

Deva. Si probabil s-a vazut in umbra. daca nu credeti mai bine nu comentati. Eu am cerut o parere care sa ma ajute. Nu comentariile voastre inutile.

| mFlorian a răspuns:

A glumit cu voi, trolling cum se spune mai nou.

| denydenysa explică (pentru mFlorian):

Nu, serios. Chiar nu am glumitt. Asta s-a intamplat azi. Prietena mea mi-a sp ca nu ma va crede nimenii. Orikum in fne. Multumesc celor 2 care m.au crezut.

| Azµre a răspuns:

Etnobotanicele astea...

| dragos9234 a răspuns:

Trebuia sa te duci la fata-baiat care se taia singur/a si sa ii dai o palma....isi revenea.
Exista si oameni cu probleme psihice......in caz ca nu stiai.

| Alishia a răspuns:

Stiu si eu... poate asta vede in casa si asta face si ea, nu cred in persoane posedate si nici alte chestii, cat despre umbra neagra in care era..aici nu stiu ce sa zic

| LittleLuciane a răspuns:

Doamne,ma intreb ce o fi fost

| MaxEnergyzed a răspuns:

Wow stai sa vad daca am inteles erea o fetita care va urmarit spunand sa o vedeti cum se taie?
Sunt sigura ca nu am auzit povest asta de groaza.
Poate a fost o fantasma.

| secretword a răspuns:

WoooW Sincer intrebarea ta ma cam speriat...big grin Acuma de cate ori am sa vad copii am sa fug ( glm) laughing uite putea fii orice nu ai de unde sa stii, poate vreo farsa de la cineva, poate un copil care consumase ceva, sau e "posedat de filme de groaza" nu stiu sincer.C-am foarte ciudat si e prima intrebare de acest gen pe aici.( pe care o citesc). Dar mi-a placut happy Dar nu ai pomenit era seara sau ziuaa?'

| Albertooo a răspuns:

Daca a alergat dupa voi inseamna ca va cunoaste si in momentu asta se uita pe fereastra la tine, si la noapte te va taia! simpl. Funda?:*

| Grigore_Betty_1993 a răspuns:

Ce ati fumat inainte? daca imi zici iti spun care era faza.

| denydenysa explică (pentru Grigore_Betty_1993):

Eu vorbesc foarte serioss. Mi-a spus prietena mea ca nimeni nu ne va crede. Ce rost ar avea sa mint. Haa? Spune-mi si tuu?

| denydenysa explică (pentru Grigore_Betty_1993):

Eu nu fumez. si ce rost ar avea sa va mint? Imi spui?

| Rts123123 a răspuns:

Cred ca era un psihopat care umbla cu drujba dupa voi:]]

| quiX18 a răspuns:

Fantoma pe dracul ma copii...e imaginatia voasta, ati vazut vreun caine ceva.

| Pussyyy a răspuns:

Serios te cred deoarece acum sunt copii foarte ciudati si nebunatici asa ca nu este aici ceva noutate, dar cam ma speriat istorioara ta :хD bine ca ati fugit eu mi-as face un vint de 100km :хD

| denydenysa explică:

Doamne. Oameni buni. Ce rost as avea sa va mint? Si va reamintesc ca nu fumez si nu iau etnobotanice.

| Grigore_Betty_1993 a răspuns (pentru denydenysa):

Pai...nu fumezi tutun si nu iei etnobotanice... fumezi etnobotanicelaughing