| InimaRănită a întrebat:

Buna seara... cu citeva saptamini in urma am intilnit un baiat (cu 6 ani mai mare) mi-a cerut numarul de telefon, dupa care a doua zi ma si sunat, cu el am avut parte de primul sarut, dupa aceasta am vorbit cu el aproximativ o saptamana pe telefon si joi m-a sunat spunindu-mi ca viata mea merge inainte dupa care a zis ca ma suna seara, seara nu a sunat si nici la mesaje nu a raspuns. Ce ar trebui sa fac ca sa-l uit? deoarece cum se spune a fost prima mea iubire sad

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Da a fost pima ta iubire, prima iubire nu e atunci cand te saruti prima data cu cinevastraight face prima iubire adevarata ma refer e atunci cand simti un puternic sentiment de dragoste pentru cineva mult timp. dupa parerea mea poti gasi prima mare iubire si dupa 4 fosti iubiti.Nu cred ca e asa greu sa il uiti ca doar ati fost doar o saptamana impreuna, creca nici atat...nu te mai gandii la el, gasesti altu mai buntongue

| InimaRănită explică (pentru PrintesaGumitaa):

Eu sunt o fire principiala, insa la el am sintit ceva deosebit, ceea ce cred ca nu o sa gasesc degraba, apropo am fost cu el mai mult de o luna crying

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca sa iti faci alt prieten si nu te mai gandi la cine nu merita

| Alexandru0007 a răspuns:

''cum se spune'' nu e chiar cum crezi tu.prima iubire inseamna mult mai mult decat ce ai facut tu.probabil ca s-a jucat si ala putin cu tine

| InimaRănită explică (pentru Alexandru0007):

Poate ca ai dreptate, insa nu pot sa recunosc ca cum spui tu 's-a jucat putin cu mine' este adevarat

| wolder a răspuns:

Daca nu-l iubesti si nu ati avut o relatie de lunga durata, atunci nu-i prima dragoste.
Daca a promis ca te suna si n-a facut-o atunci a avut o problema, a uitat sau n-a vrut.
poate te va suna el daca te vrea!

| BeautyOfWeb a răspuns:

Poate a vrut sa incerce si el ceva nou, da uita-l e cel mai bine pentru tine, ocupa-ti timpul cu altcevawinking

| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Uita-te le un film bun si fate k nimic nu sa intamplat...bn si sa nu ai asteptari k o sa te mai sune doar fa ceva activitati ce iti plac si iti umplu timpu si mintea