| XXbeautyXXgirlXX a întrebat:

Joi seara un baiat m-a sunat intruna prima data i-am raspuns si am vorbit cu el cam 20 de minute pe urma am inceput sa vorbim prin mesaje iar pe urma ma suna si inchideam imi trimitea mesaje cu sunama imi place tipul dar e cam nesuferit si arogant dar oare de ce ma suna?

fundoi

Răspuns Câştigător
| Ioana_2144 a răspuns:

Andreea sti ceva nul mai baga in seama dupa ce ca la scoala nea injurat pe amndoua X-(X-(si da ai dreptate e nesuferit pe de deasupra si nesimtit X-(X-( si sa stii ca si pe mine ma suna si nu-i mai raspund X-( la scoala sa nu se mai bage cu mine in seama ca nu mai vb cu el in viata mea X-(X-(X-(

dar in fine el nea injurat vineri
si tea sunat joi ca poate acum te place pe tine si nu ma mai place pe mine :X

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Vrea sa vorbeasca cu tine. doamne rolling eyes

| xilotto a răspuns:

Poi daca ai spus ca ai vb cu el... de ce nu l-ai intrebat de ce tea sunat... dmne