| George18011993 a întrebat:

Buna seara, de ce ejaculez repede in timpul actului sexual?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti incepător.

| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza masturbarii excesive!

| sierra1 a răspuns:

Spune-ne cum a rămas cu anvelopele și apoi discutăm și asta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ejaculezi în timpul ci la finalul, deci finalizezi repede. Este o disfuncție sexuală numită ejaculare precoce care se tratează.

| Sofer a răspuns:

Pentru ca ești la început. Înainte de începere a actului sexual te masturbezi cu 20 min înainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te stabilizezi tu cu timpul. Asa e la inceput. Mai ales daca nu ai facut sex de mult timp.

| Silwian a răspuns:

Pentru ca esti copil si fara experienta! Nu stii sa ti controlezi corpul! Cauta pe net. exista niste exercitii a glandei ...si nu ti mai zic mai mult. cauta si ai sa vezi!