| lup1121 a întrebat:

Am si eu o intrebare, se poate sa ejaculez in timpul actului sexual, dar sa nu simt?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil, dar ceva simti cand ejaculezi banuiesc

| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil sa nu simti eliminarea spermei prin ejaculare daca esti treaz. De regula te trezesti chiar si din somn in momentul in care se produce polutia nocturna. Contractiile musculare involuntare care determina eliminarea spermei prin jeturi succesive nu pot trece neobservate.

| Emilian65 a răspuns:

Ejacularea din timpul actului sexual este simtita mereu. Sunt rare cazurile cand nu simti ejacularea din timpul actului sexual.

| aXy99 a răspuns:

E aproape imposibil. Doar daca esti foarte beat e posibil, dar nici atunci nu cred.

| sofisis a răspuns:

Ejacularea propriu zisa NU, nu ai cum sa nu o simti. Dar poti elimina cantitati mici de sperma pe care sa nu le simti.

| lenaloredana123 a răspuns:

Inaintea ejacularii se elimina Un lichid. (Care contine spermatozoizii) care in general nu este simtit.Dar ejacularea este simtita...in unele cazuri sunt si barbati care nu simt ejacularea dar foarte rar