| Marius90_5786 a întrebat:

Eu am facut sex neprotejat cu prietena mea. si m-am terminat afara... ce sanse sunt ca ea sa ramana insarcinata? Pls Help!

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Teoretic nu ar fi sanse, dar practic...In timpul actului se pot elibera cateva picaturi de sperma pe care tu nu le simti.Este ceva normal si se intampla de fiecare data.Stiu ca este o cantitate mica dar nu poti sa stii niciodata.Macar e bine ca ai ejaculat afara in cazul in care nu va protejati, ca acum. Ca sa fiti siguri puteti sa cumparati un test de sarcina de la farmacie.Costa in jur de 10 lei si e gata in cateva minute...Si alta data incercati sa va protejatihappy

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intre 4 si 27% in functie de perioada ciclului mesntrual in care se gasea.

| lyrics a răspuns:

4%-27%.
de ce nu ti-ai pus intrebarea asta in timp ce va iubeati?

| cristianalexandru a răspuns:

Sunt vreo 70% sanse. Chiar daca nu ejaculezi inauntru, in timpul actului se elmina un lichid care contine spermatozoizi. ce e drept in numar mai mic decat in sperma dar tot sunt. O sa stii cu siguranta peste aproximativ o luna jumate cand prietena ta o sa isi faca testul de sarcina happy(sper)