| TVD13 a întrebat:

Peste cateva zile e ziua prietenului meu si nu stiu ce cadou sa-i iau. Anul trecut i-am luat un parfum. Dar de data asta vreau ceva mai special. >Idei?:

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Ii poti cumpara un tort in forma de minge sau cu poza cu echipa lui preferata de footbal, (daca este microbist), un portofel frumos de piele, un lantisor de argint. Si nu in ultimul rand, o scrisoare in care sa-ti declari sentimentele si sa-i urezi toate cele bune happy

| Mihaela1964 a răspuns:

O bratara din argint.

| GmVenNo a răspuns:

Buna seara TVD13!
Pararea mea ar fi, sa-i faci cadou un ceas, dar nu unul normal, unul colorat, sa se potriveasca cu o haina de a lui, sau a ta!
Sper ca ti-am fost de ajutor si chiar m-as bucura extrem! Fundita?

| EdyJr a răspuns:

O seara in doi smug singuri, Lumanarii, vin (daca sunteti adultilaughing))) ). mancare. Si dupa iti dai seama.