| Lovelysmilee a întrebat:

Pe 9 iulie este ziua prietenului meu, face 16 ani love struck Si nu stiu ce cadou sa-i iau. Avem 8 luni impreuna. I-am luat deja parfum, rama cu poza. Vreau ceva original love struck Idei?

14 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un set de brelocuri pentru chei de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| BRG a răspuns:

O mașină

| doriiy a răspuns:

Un album cu niste poze cu voi 2. banuies ca aveti poze. pui poze de la inceputu` relatiei pana in prezent xD

| iulia_6002 a răspuns:

-ceas de mana
-un latisor cu poza voastrahappy
-un tricou pe care sa il personalizezi: [te iubesc!love struck]

| MindFreak a răspuns:

Dai niste papuci laughing

| bianca_4393 a răspuns:

Un ceas de mana.

| AnyaLyzzy a răspuns:

Cumparai o bratara din argint sau aur(dupa posibilitati)cu initialele voastre pe ea. Sper ca te-am ajutat.Pa!

| danina a răspuns:

Jumatate de medalion in forma de inimioara, iar cealalta o pastrezi tu( poti sa cumperi din argint si sa il pui la breloc )

| Rapateckh93 a răspuns:

Sa-ti dau un sfat:nu se fac cadou parfumuri pentru ca fiecare are gusturi diferite si chiar daca iti spune ca-i place, o face de rusine.Cadourile gen : bratara,colier, ceas, mp3 player sau ceva semnificativ sunt cele mai potrivite.

| BlackSakura a răspuns:

Cumparai o bicicleta de cam 4 milioane jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai chiloții tai o sa se bucure.sau o poza cu voi 2 făcuta de tine. ceva special

| Ank02 a răspuns:

O pereche de boxeri rosii cu picatele albe l-ar surprinde big grin laughing

| Alex_4353 a răspuns:

Pai depinde cum e el...
daca e linistit e o idee clasica cu parfumul dar nu tine tot timpul
totusi cool

| Mălii7 a răspuns:

Un tricou personalizat cu o poza cu voi 2 big grin