| NebunieLaSecunda a întrebat:

s-a rupt ata penisului care era prinsa de cap dar dedesuptul penisului unde se termina capul este o mica ata, o sa se rupa si ea? ca ma tot intreb asta incontinuu, parca mi-e frica sa mai am relatii sexuale sad dau si poza pe privat daca este nevoie numai sa fiu lamurit...pe langa problema de mai sus ca dupa ce s-a rupt ata, capul nu a ramas belit ce e de facut ca, capul sa ramana afara? dc nu a ramas afara capul? scuzati-mi expresiile dar nu stiu cum sa le zic in alti termeni Astept raspunsurile dvs.Multumesc

Răspuns Câştigător
| bughy89 a răspuns:

Voi sunteti nebuni ma cu ata asta. Nu se rupe taticule stai linistit, e necesara. Si penisul nu se decaloteaza decat in timpul erectiei. In mod normal sta cuminte la cutie pentru a fi protejat de anumiti factori dat fiind faptul ca e sensibil. Poti sa ai relatii sexuale linistit. Eu nu am avut nicio sangerare in timpul primului act sexual si nici dupa si nici nu cred ca o sa am. Depinde de lubrifierewinking

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-o sa se rupa nimic, stai linistit. Penisul este decalotat numai in erectie maxima, altfel sta calotat.

| NebunieLaSecunda explică:

La altii e ata mai sensibila la altii e altfel mai tare, mai elastic.depinde de elasticitate... mie mi s-a rupt ata care era de sub penis pana pe cap, iar in urma ei o ramas o mica ata, numai ca nu e lipita de cap... e sub cap lipita ata asta, ce sa fac? app atunci de ce in filmele porno de exemplu aia o au decalotata tot timpul, am vazut si cu ea culcata si cu ea sculata si tot decalotata erahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stay calm. poti avea relatii sexualewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit

| Dinuvaly801 a răspuns:

Te ajut eu arata poza pe privat