| ovialex9 a întrebat:

Se apropie Mos Nicolaie si nu stiu ce sa ii iau iubitei mele.Ma puteti ajuta cu ceva idei? Va multumesc

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

O bluza de iarna, un parfum fin, o bratara de aur/argint (cei place ei), un ceas, o pernutza cu poza voastra pe ea sau un ceas. ceva personalizat.Sau o poti trage de limbutza sa afli ce-si doreste si o surprinzi. Nu o intreba "Ce-ti doresti?", afla fara ca ea sa se prinda!
Mult noroc in alegerea cadoului perfect!

| GyeBaek a răspuns:

O rama de poza in forma de inima si in rama sa fie o poza cu voi 2.

| dragoslm a răspuns:

Pai ia-i parfumul ala de la Avon cu Fergie sau Pur Blanca! Ii va placea mult!winking fundita?happy