| ovialex9 a întrebat:

Se apropie Mos Nicolaie si nu stiu ce sa ii iau iubitei mele.Ma puteti ajuta cu ceva idei? Va multumesc

9 răspunsuri:
| ElenaMaria a răspuns:

Pentru fete sunt multe ideei. Dar daca doresti sa ii ajungi la suflet poti sa ii imprimi pe un tricou o poza cu voi 2.Sau gasesti de ex maimutoaie de plus. E usor sa gasesti. Du-te intr-un magazin si vei gasi acolo deferite obiecte si alege ce crezi ca i-ar placea cel mai mult. Daca te iubeste orice lucru il dai il va aprecia.

| Doddel a răspuns:

Niste catuse roz cu plus pe margini.

| Girl_5668 a răspuns:

Un parfum.

| kitzulea a răspuns:

Salut! eu ca domnisoara iti spun ceea ce mi-ar fi placut mie sa imi ia iubitul meu.Sunt multe propuneri, in special pentru fete! Exemplu, un inel ceva simpatic, sau un colier, sau un parfum, chiar si un suvenir, e placut orice ce ii va aduce aminte de tine. E foarte romantic o jucarie de plus. Desi depinde si suma pentru cadou!

| ovialex9 explică:

Bravo Dolanesculelaughingrolling on the floor!

| sol_5564 a răspuns:

Mos Nicolae intotdeauna aduce dulciuri si ceva.iti propun sa ii pui multe multe dulciuri (ciocolata, bomboane etc.) si ceva din partea ta cum ar fi un parfum, sau o scrisoare asta daca a fost cuminte( dar care sa fie din partea mosului). daca nu a fost cuminte eu zic sa-i dai o nuielusa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai un inel sau ceva valoros sigur ii va placea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. i-ai ceva ce ii place ei.io stiu. daca e cu simtul umorului i-ai un urs mare de plus cu inimioara desigur si o scrisoare acolo cu te iubesc si dinaleatongue

| MarYInna a răspuns:

O idee draguta ar fi sa cumperi o inimioara din plus mare pe care sa te duci sa imprimi o poza cu voi doi (in care va sarutati de ex) si sa scrii sub poza te iubesc...(numele ei sau un alint)!