| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si azi am avut primul contact sexual cu prietena mea virgina (si eu fiind virgin), totul a mers bine pana in momentul in care trebuia sa facem actul sexual deoarece penisul meu pur si simplu nu se ridica, a murit pur si simplu, desi am facut amandoi multe sa se ridice tot nimicsad
Care poate fi problema?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate sunteti prea mici (adica nu aveti fiecare macar 18 ani), poate relatia voastra nu este suficient de lunga si stabila incat sa aveti suficienta intimitate, poate nu sunteti perfect informati (nu ati intrebat medicul tot ce vroiati sa stiti si nesiguranta va sperie), poate nu erati perfect siguri de metoda de contraceptie folosita, poate nu aveati suficient confort fizic si psihic (va grabeati, va ascundeati de cineva, etc). remediati oricare din problemele de mai sus si incercati din nou.

| TPUAiurea a răspuns (pentru Brigaela):

Nici o problema spusa de tine nu aveam, tot ce ai enumerat aveam dar poate ca am baut putin cam multa vodka si din cate stiu nu face bine. La saruturi si mangaieri imi era in erectie dar cand era sa o facem...a murit puri si simplu.

| Brigaela a răspuns (pentru TPUAiurea):

Nu are nici un rost sa bei alcool inainte, scade foarte mult potenta.

evenso
| evenso a răspuns:

Sa inteleg atunci ca nu ai avut nici un contact daca a "murit".
Probabil din cauza emotiilor mari, data viitoare sa fii mai relaxat si sa nu uiti sa te protejezi.

| TPUAiurea a răspuns (pentru evenso):

N-am avut emotii frate, ce ii drept am si baut putin... poate bautura era si ea de vina dar totusi nu eram beat

| evenso a răspuns (pentru TPUAiurea):

Da, este posibil, daca nu ai probleme cu erectia in general atunci o sa reusesti data viitoare.
Sa nu mai consumi alcool cand vrei sa faci sex.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Exact.Putea sa fie din cauza emotiilor. Data viitoare, culca-te pe spate, relaxeaza-te si roagati prietena sa iti faca un oral, eu zic ca o sa ti se scoale.

| Leops a răspuns:

Cati ani ai?rolling on the floor.....sau poate te-ai masturbat in acea zi

| Albert_Andrei_1999 a răspuns:

Ai baut bere fiinda berea scae ipotenta