| Elena298 a întrebat:

Buna seara, sunt intr-o situatie mai nasoala, e un baiat la locul meu de munca cu care vorbesc da nu suntem intr-o relatie sau ceva, doar vorbim si este o tipa care e un gel de competitie intre noi cine e mai buna. Eu nu sunt genu sa vreau sa am toti baietii la picioare sau daca ea are pe cineva eu sa incerc sa il fur asa cum face ea. Am vazut ca a inceput sa ii dea ador la poze, pana acum nu l-a bagat in seama, cum a vazut ca vorbesc cu el gata il vrea si pe asta, eu nu sunt genu care sa se certe adica daca el va vrea sa fie cu mine va lupta pentru mine nu? Eu mi-am schimbat locul de munca si nu mai lucrez acolo cu el, doar vb prin mesaje si el mi-a zis ca nu e nimic intre ei doi, deci nu prea stiu ce sa cred. Am vazut cand lucram acolo ca se cam uita la ea acum ca o are si la prieteni pe Facebook si faptul ca i-a dat ador la o poza nu poti sa o iei ca si cum nu este nimic intre ei, parerea mea. Ce baie trebui sa cred? Fara raspunsuri la misto, multumesc.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Adică tu ești genul de fată care vrea să aibă toți băieții la picioare iar rivala ta dacă are pe cineva tu trebuie neapărat să încerci să îl iei nu?
În cazul acesta ți-aș sugera să aterizezi cu picioarele pe pământ.
Nu e vina ei dacă el vrea să se joace cu amândouă. Atâta timp cât el nu e într-o relație cu tine nu ai dreptul să te bagi.

| simplegirl2 a răspuns:

Pai ai zis ca nu ești intr-o relatie. dacă ea vrea sa fie in competiție las-o sa fie; dacă îți place mult de el spune-i și așa pui capăt acestei "nerelatii"

| Elena298 explică (pentru simplegirl2):

Ideea e ca ar putea sa se joace cu amandoua ea e mai mult genu lui eu sunt mai linistita si retrasa de felul meu

| Marlene123 a răspuns:

Joaca la doua capete