| AndyAndrei1 a întrebat:

Buna seara TPU.
Am și eu o problema.
Pe data de 8 Martie marti am făcut sex fara penetrare cu prietena mea din picioare și am ejaculat între picioarele ei.
CM trebuia sa îi vina pe 11 sau 12 dar ea avea dureri de burta de marti. Deci cred eu ca era in perioada nefertila.
Noi am sperat sa îi vina mai înainte de 11 sau 12 pentru ca o durea burta.
Pe undeva pe 10 joi a durut-o burta tare și ea a crezut ca e CM da ei îi cursese ceva alb.
Dupa sâmbătă pe 12 i-a venit CM dar i-a venit 2-3 zile și i-a mai venit dupa asa mai spre maroniu.
Simptome de sarcina nu pare sa aibă.
Eu știam ca trebuie sa existe penetrare ca sa fie posibila o sarcina dar am citit pe niște site-uri și chiar m-am speriat mai tare.
Dar tot stam cu frica ea fiind si virgina.
Și eu sunt foarte speriat și stresat ea îmi zice ca nu e nimic da eu tot stau cu frica.
Astept luna asta pe 11 sau pe 12 sa vedem dacă îi vine CM sa scap odata de stresul asta chiar sunt foarte speriat
Credeti ca ar putea fi însărcinată?
Nu ne dorim o sarcina suntem încă prea mici ne cunoaștem corpurile eu am 17 ani și ea 15.
Va rog fără comentarii aiurea.
Sau luat la mișto fiind ca sunt speriat tare nu îi doresc nimănui astfel de sentimente

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Uff, sunteti atat de mici ca nici macar nu stiti ce inseamna "sex".
Deci, sexul acela "fara penetrare" nu a fost sex, ci petting si masturbare, in urma caruia nu poate ramane nimeni gravida!

| AndyAndrei1 explică (pentru Violleta2022):

Ia venit ciclu și eu zic ca nu e nimic dar tot mai stau cu teama sa vad dacă îi vine luna asta

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a fost penetrare si ejaculare in vagin nu se pune problema aparitiei vreunei sarcini nedirita.

| Goete a răspuns:

Sex fara penetrare? Poate petting

| AndyAndrei1 explică (pentru Goete):

Ma scuzați nu stiu toți termeni nu sunt in domeniul acesta
Dar din câte am citit sunt șanse extrem de mici aproape imposibile de a rămâne însărcinată din "petting"
Dar nu stiu ce sa zic încă sunt foarte speriat

| Goete a răspuns (pentru AndyAndrei1):

Logic e sa te documentezi inainte, nu dupa. In Romania nu sunt ore de sexologie la scoala?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Soluția cea mai simplă e să faceți un test de sarcină.

| AndyAndrei1 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Am luat chiar 2 teste de sarcina da nu vrea sa le facă zice ca nu e nimic

| AndyAndrei1 explică:

Acuma trebuie sa îi vina ciclu și iar i sa scurs ceva alb
Sunt destul de speriat
Dacă îi vine ciclu și luna asta mai sunt șanse de sarcina?

| Motanul12 a răspuns:

Baga joja de la masina lui taica tu si vezi daca chitaie ceva