| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Ma cunosc cu o fata de aproximativ 4 ani.Toate bune si frumoase pana sa ma indragostesc de ea(mi-a placut inca de cand ne-am cunoscut insa acum simt ca e sentimentul si mai puternic).Faza nasoala e ca are un iubit cu care nu se prea intelege si sta la el din cauza ca nu este in relatii prea bune cu parintii ei.Mi-a spus ca nu il mai suporta si ca vrea altceva insa ma gandesc ca nu se despart din cauza ca ramane fara "casa".Mi-a marturisit ca desi e cu el pe mine ma place si se comporta dragut,avem deseori contact vizual unde ne zambim si ii stralucesc ochii,imi spune tot felul de povesti, ocazional batand apropouri daca ne mutam impreuna si ca nu se stie ce ne rezerva viitorul. Oare chiar are si ea sentimente pentru mine sau spune toate lucrurile astea doar ca sa ma simt bine?
Ce ar trebui de facut?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce panarama de telenovela frate, esti tanar tu trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri nu sa behai dupa o fata care habar nu are ce vrea

| R0R0 a răspuns:

Cred ca vrea sa profite de tine.
Poate ca iubitul ei o bate si o jigneste. Se asteapta ca tu sa ii oferi o casa si de aceea s-a "Indragostit brusc " de tine.
Cred ca doar vrea un acoperis sub cap

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca as fi in locul tau nu as sta sa ii ascult tampeniile.Crede-ma ca te testeaza sa vada ce actiuni iei.Ghici ce? Nu ai luat nici o actiune