| BiaAmi a întrebat:

Buna seara TPU. Vreau un rapuns de la voi..seara cand imi dau sutienul jos ma dor sanii. mai precis sfarcurile si banul..de ce? Mentionez ca sanii mei au 12 cm de unde cresc pana la sfarc si putin ma si ustura, va rog sa imi spuneti. multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Daca ai o varsta frageda nu te as sfatui sa porti sutien. ci mai degraba bustiera!
Mai ales daca sanii tai sunt foarte fermi si ridicati!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sutienul prea mic. Nu circulă sângele ca lumea prin ei.
Mai bine poartă o bustieră.

| neutrino a răspuns:

Mai lasa-i liberi si pe ei.

| Andreea1923 a răspuns:

Ar putea fi ceva serios. S-ar putea sa ai cancer la sani, sau alta boala a lor, dar s-ar putea si varianta ca iti tii sanii prea mult in sutin, acasa nu iti mai pune nici macar bustiera si s-ar putea sa nu te mai doara. :3

| BiaAmi explică:

Andreea1923 strang sutienul destul de mult. neutrino. nu se poate ..eu nu ies cu sfarcurile la vedere

| BiaAmi explică:

Nu am cancer. Domne fereste laughing straight face laughing