| 354 a întrebat:

Buna seara tuturor! care este cea mai importanta dovada de dragoste pentru voi, din partea persoanei iubite? ce anume va face pe voi sa credeti ca omul cu care aveti o relatie va iubeste cu adevarat?

8 răspunsuri:
| koshmarul a răspuns:

Sa nu fie o curva big grin si e de ajuns

| MaDeclarFan a răspuns:

Eu una, cred ca daca partenerul imi ofera atentie si imi explica anumite lucruri pe care nu le inteleg si poate ma supara, face asta pentru ca tine la mine.Cadourile nu valoreaza nimic, ele doar raman o parte din amintiri - dar nu cea mai frumoasa.Intr-o relatie, comunicarea este cea mai importanta, iar daca un om te iubeste, intotdeauna va gasi o cale de a vorbi cu tine, indiferent de consecinte

| doc69 a răspuns:

Pentru mine conteaza faptul ca nu trebuie sa par perfect si ca am dreptul sa fiu si prostut uneori si ca nu sunt judecat pentru tot ce imi trece prin cap ci doar ascultat si eventual sfatuit.si cand si ascultandu-ne tacerile ne simtim plini si ne tiuie urechile de dorul celuilalt.

| shadovv a răspuns:

Forever alone...

| Dianaㄨ a răspuns:

Sa se sacrifice pentru binele tau.

| Bubu4 a răspuns:

Cea mai importanta dovada de dragoste? Sa nu plece atunci cand ai cea mai mare nevoie de el, sa te respecte si sa nu te judece, sa aiba incredere in tine si sa nu incerce sa te schimbe happy

| lolly a răspuns (pentru Bubu4):

Corect!

| Raawr a răspuns:

Key hey. Încrederea în mine, dacă îi spun adevărul gen Am fost cu doua prietene la club, și el ma crede să nu mă ia la interogatoriu, să mă facă să cred că spun cea mai speciala pentru el. Nu vreau ca el să mă plimbe prin oraș că are portofelu gros, am și eu bani mei.