| Iubireainvingetot1595 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu o foarte buna prietena de-a mea.ii este frica deoarece in mai a fost la prietenul ei acasa si mi-a zis ca nu a facut nimic doar a atins-o cu mana lui la aia ei si i-a venit stopul in mai acum ii este frica ca nu ii vine...cum as putea sa o convinca sa ii explic ca nu poate asa de usor sa ramana insarcinata doar ca a atinso? Va rog sa nu va bateti joc multumesc!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Explica-i ca doar prin atingere nu ramane insarcinata

| Maxim96 a răspuns:

Nu e posibil asa ceva ca sa ramaie insarcinata

| NnDWtf a răspuns:

Spune-i ca ar trebui sa mai creasca ca sa inteleaga anumite lucruri. Si spune-i ca daca-si baga periuta in maimutica, nu ramane insarcinata, deci de ce ar ramane daca prietenul i-a pus mana? Ce ar iesi? Un copil cu 41 de degete?

| schmoll a răspuns:

Da e posibil. daca baiatu era Harry Potter..cat pierdem timpu sa iti raspundem tie cineva poate are nevoie de un ajutor moral...reveniti-va..serios.

| maryus83 a răspuns:

Lasati iubirile pentru oameni mai maturi si reveniti la papusi.cum ar putea sa ramana insarcinata daca o atinge cu mana.nu trebuie sa ii explici nimic, spune-i sa renunte la prietenii si sa mearga la manastire

| Andrei4g a răspuns:

Spune-i ca daca este asa fricoasa sa-l roage data viitore pe tip, sa o atinga cu manusi..sunt acele de cauciuc gros,care se folosesc la menaj. Lasam gluma la o parte: linistest-o pe prietena ta, spune-i ca nu poate fi nimic doar dintr-o atingere, SI INFORMEAZ-O DE CATEVA REGULI MINIME DE CONTRACEPTIE. Are mare nevoie de ele, altfel o sa te auzim pe viitor intreband aici: am o prietena care a facut-o cu prietenul ei dar nu s-au protejat, el si-a bagat-o dar nu a ejaculat in ea. A ramas gravida?

| 0alafaranume0 a răspuns:

Si prietena ta are maxim 8 ani, pentru ca la varsta aia ar avea cineva nivelul ala de gandire ca al ei

| Myvoiceroman a răspuns:

Sperma nu iese din varful degetului, ci din "aia lui". Exceptie: personajele din "Avatar".