| Ramonaaaa a întrebat:

Bună şi Sărbători Fericite tuturor! love struck
Am o mică problemă dacă se poate numi aşa. În prima zi de liceu, am întâlnit un băiat. Îl voi numi X big grin. La început, nu m-a atras nimic la el, din niciun punct de vedere. Dar, apoi, am îinceput să mergem împreună la liceu, să râdem împreună, să vorbim despre subiecte mai "intime" şi să împărtăşim impresii nu tocmai bune despre unii colegi mai puţin agreabili, etc.
Faza e că el este foarte sociabil şi foarte de treabă cu marea majoritate a colegilor deci nu ştiu dacă are comportamentul ăsta faţă de mine pentru simplul fapt că e de treabă cu toţi sau dacă îi sunt simpatică într-un mod mai special.
Uneori se comportă cu mine normal dar asta când este supărat... în rest, îmi zâmbeşte, ne uitam unul în ochii celuilalt şi stăm unul în braţele celuilalt, ba chiar îmi ia apărarea.
Voi ce credeţi?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Eu cred ca nu-i esti indiferenta, se vede ca are ceva pentru tine! Gandesc, ca ar trebui sa te apropii mai mult de el, sa il faci sa te priveasca si cu alti ochi, nu doar cu cei ai prieteniei, asa ca intreaba-l cum crede ca ar trebui sa fie prietena lui, incepe cu intrebari mai delicate da? Multa bafta! http://youtu.be/Z5iF9zYfmqI

4 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

E posibil sa te placa, continua si da-ti frau liber si fii deschisa cu el bate apropouri, invita-l in oras sau sa iesiti pe afara in cad de sunteti vecini. Succes!

| Florinapopica a răspuns:

Si uite si povestioara talaughing:* daca te ia doar pe tine in brate si chestii d'alea si nu ia pe toata lumea in brate laughinginseamna ca te place clar:X! incearca sa bati unpic la subiectul asta cand mai vorbesti cu el. Daca zici ca tie iti spune tot inseamna ca iti va spune si pe cine place happy

| HasuX a răspuns:

E posibil sa te placa... urmareste-l si vezi cum priveste alte fete si cum te priveste si pe tine. Daca nu iti dai seama, intreaba-l! Succes.

| byby23 a răspuns:

Te place. sigur si cred ca ai esti foarte simpatica...kissbatting eyelashes
Funda?