| iubiricaa a întrebat:

sper sa m aputeti ajuta cu un sfat in legatura cu problema mea.de ce ne indragostim de persoanele care ne fac rau? in cazul meu, imi place de un baiat foarte mult, dar el este intr-o relatie! Nu vreau sa ma amestec in aceasta relatie, nu-mi place sa distrug relatii! Incerc sa nu mai vb cu el, dar in fiecare seara ma intreaba ce fac si de acolo ajungem sa vorbim despre multe chestii! de fiecare data imi cere poze cu mine, daca am noi, ma alinta, etc! nu stiu ce sa cred? se joaca cu amandoua? el nu stie ca eu am aflat ca are prietena.Incerc sa ma abtin sa nu mai vorbesc cu el, sa-l nu mai bag in seama, dar fara rost! ce credeti? funditabig grin

1 răspuns:
| RazvanGeorge a răspuns:

Ai exact aceeasi situatie ca si mine, chiar astazi mi-a trimis fata respectiva o poza cu ea si prietenul ei, si am inceput sa dau cu pumnii in tot ce am apucat. Dar incerc sa trec peste si sa lupt pentru ea, chiar daca sunt constient ca sansele mele sunt 0, 01%. Sper ca si tu sa lupti daca chiar iubesti acel baiat! Mult succes si sa treci usor peste!